Ślubowanie Wójta Gminy Dygowo - Grzegorza Starczyka (foto i wideo)

Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Koszalinie w dniu dzisiejszym odbyła się XVII sesja Rady Gminy Dygowo. Porządek obrad przewidywał tylko odczytanie oświadczenia Gminnej Komisji Wyborczej o wyborze Wójta Gminy Dygowo i ślubowanie nowo wybranego wójta -Grzegorza Starczyka. Uroczystość zgromadziła gości z instytucji samorządowych  powiatu, przedstawicieli zakładów pracy , sołtysów i mieszkańców gminy, którzy po ślubowaniu złożyli gratulacje wójtowi. Przewodniczący Rady Gminy podziękował także za współpracę odchodzącemu- pełniącemu funkcję wójta- Markowi Kukie. Zapraszam na skrót wideo oraz pełną relację wideo i fotogalerię z uroczystości.
Skrót

Pełny zapis

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.