Wójt Grzegorz Starczyk podziękował za współpracę z Radą Powiatu

Przed rozpoczęciem obrad dzisiejszej XXII sesji Rady Powiatu w Kołobrzegu wójt Grzegorz Starczyk podziękował za dwuletnią współpracę. Z chwilą wyboru na wójta Gminy Dygowo jego mandat radnego powiatowego oraz funkcja Przewodniczącego Rady Powiatu wygasły automatycznie. Wójt wyraził nadzieję ,że podobnie jak jego praca w radzie tak i relacja Gminy Dygowo z Powiatem będą układały się dobrze. Skierował  do przewodniczącej rady oraz starosty zaproszenie do Dygowa na kolejną sesję wyjazdową Rady Powiatu. W czasie dzisiejszej sesji odczytano także postanowienie Komisarza Wyborczego ,na mocy którego miejsce Grzegorza Starczyka zajął Tadeusz Kowalski. Nowym wiceprzewodniczącym został Antoni Szarmach, którego radni wybrali w głosowaniu tajnym.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.