Remont Posteruneku Policji w Dygowie zakończony

Remont budynku przeznaczonego na Posterunek Policji w Dygowie został zakończony. We Czwartek zakończyła prace komisja odbiorowa. Wnętrze posterunku niczym nie przypomina stanu ,który mogliśmy oglądać jeszcze w czerwcu. Nowy układ pomieszczeń ,biel , gładkość ścian i podłóg , niby nic nadzwyczajnego a jednak robią wrażenie. Warunki pracy policjantów i obsługa interesantów nareszcie będą na właściwym poziomie. Łączne koszty remontu to kwota 305 875,21 złotych brutto. Na wymienioną kwotę składają się: projekt budowlany 14 760 złotych ,  wynagrodzenie wykonawcy 281 119,21 złotych, nadzór inwestorski 10 000 złotych. We własnym zakresie Gmina Dygowo wykonała naprawę i malowanie elewacji. Na materiał wydano kwotę 2 660 złotych. Aktualnie pracownicy gminni wykonują jeszcze ostatnie prace  związane z wejściem na posesję od strony ulicy Kołobrzeskiej.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.