Kolejny Diamentowy Jubileusz w Gminie Dygowo

Kolejna Diamentowa Para w Gminie Dygowo obchodziła swój jubileusz. Państwo Genowefa i Henryk Michalczuk z Pyszki z okazji 60 lat pożycia  małżeńskiego zostali w dniu dzisiejszym uhonorowani przez Wójta Gminy Dygowo –Grzegorza Starczyka oraz  zastępcę Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Ewę Kowalczyk pamiątkowym listem z życzeniami ,kwiatami i upominkiem. Państwo Michalczuk zawarli związek małżeński we wrześniu 1956 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Miastku. W Pyszce mieszkają od 1980 roku. Państwo Michalczuk przyrzeczenia danego sobie 60 lat temu dotrzymali. W trakcie dzisiejszego spotkania z wójtem podkreślali ,że możliwe to było tylko dlatego, że darzyli się wzajemnym uczuciem, poszanowaniem i wyrozumiałością. Dostojnej parze życzymy dalszych szczęśliwych lat pełnych zdrowia, pomyślności i spokoju.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.