"W\u00f3jta sprawy zwyk\u0142e i niezwyk\u0142e"

Minął miesiąc od czasu kiedy wybrany przez społeczność gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk objął urząd wójta. Proces przejmowania zadań i kompetencji niewątpliwie trwa jakiś czas , ale życie wokół Gminy toczy się normalnym trybem.  W związku z tym wójt przyjął zaproszenie aby porozmawiać o bieżących sprawach. Mało tego ,jest gotów cyklicznie uczestniczyć w programie – Wójta sprawy zwykłe i niezwykłe. Tematem rozmów będą bieżące wydarzenia, komentarze, zagadnienia ,które mają wpływ na życie mieszkańców, jednostek podlegających Gminie oraz samego Urzędu Gminy. Zapraszam także Państwa o włączenie się w edycję tego projektu. Przesyłając pytanie dotyczące istotnych spraw na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. można będzie mieć swój udział redagowaniu programu. Zapraszam na rozmowę z wójtem.