Nowy system elektroniczny w Urzędzie Gminy Dygowo

W budynku Urzędu Gminy Dygowo zainstalowano elektroniczny system przeznaczony do ewidencji czasu pracy. Przy pomocy identyfikatorów zbliżeniowych pracownicy urzędu rejestrują swoje wejścia i wyjścia normalne , służbowe i prywatne. System zawiera oprogramowanie, w którym przetwarza się dane tworząc raporty oraz rozlicza się czas pracy . Czytnik z kolorowym ekranem dotykowym zainstalowano na półpiętrze przy wejściu do budynku. Aktualnie system działa  dwutorowo z papierową ewidencją czasu pracy i listami obecności. Po poznaniu przez pracowników funkcjonalności oraz sprawdzeniu działania oprogramowania system w pełni ,bez dokumentacji papierowej funkcjonować będzie od 1 marca. Z systemu nie będą korzystać pracownicy terenowi.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.