Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dygowo

W dniu wczorajszym na hali sportowej Zespołu Szkół w Dygowie rozegrana została kolejna edycja Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Dygowo. Ta rekreacyjna impreza rozgrywana jest od 2004 roku i biorą w niej udział kobiety i mężczyźni zaprzyjaźnionych drużyn z powiatu kołobrzeskiego i białogardzkiego. Klasyfikacja sobotniego turnieju przedstawia się następująco:
kobiety
I miejsce Pawlaczki Gościno
II miejsce  Grot Dygowo
III miejsce Wiking Rymań
Mężczyźni
I miejsce Wiking Rymań
II miejsce Szejk Karlino
III miejsce Grot Dygowo
IV miejsce Pawlaki Gościno
Najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach to: Patrycja Krysa (Grot), Karolina Wiklak (Wiking), Magdalena Koziara (Pawlaczki).
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach to: Radosław Kasperowicz (Wiking), Jakub Sochacki (Szejk), Adam Zalewski (Grot), Andrzej Szostak (Pawlaki).
Autor zdjęć Marek Kawęcki.