Jubileusz Złotych Godów Pary w Czerninie

Kolejna szczęśliwa para w gminie Dygowo obchodziła pięćdziesięciolecie pożycia małżeńskiego. Jubilaci to Państwo Leokadia i Janusz Sobusiak z Czernina. Z tej okazji Wójt  Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk wraz z kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Ewą Kowalczyk odwiedził Szacowną Parę w ich domu. Jubilaci otrzymali  medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznane im przez Prezydenta RP. Oprócz medali na ręce Złotej Pary złożono kwiaty , pamiątkowy dyplom i dedykowane upominki.  Uroczystość odbyła się w gronie rodzinnym. Dostojnym Jubilatom życzymy dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu na każdy dzień.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.