Umowa podpisana. Rusza termomodernizacja szkoły w Czerninie

W dniu dzisiejszym wójt Grzegorz Starczyk podpisał umowę z wykonawcą zadania pn. Termomodernizacja Szkoły Podstawowej w Czerninie.  Inwestycję realizować będzie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mieczysław Lusawa  z Koszalina. Zakres prac obejmuje: ocieplenie ścian zewnętrznych, ocieplenie stropów nad starą częścią szkoły, ocieplenie i wymiana pokrycia dachowego nad nową częścią szkoły, wymiana drzwi zewnętrznych oraz okien połaciowych. Termin realizacji 30 września 2017 roku. Wartość zadania 509.010,92 złotych brutto. Na realizację termomodernizacji gmina pozyskała dotację  z WFOŚiGW w kwocie 220.527,67 złotych brutto.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.