Termomodernizacja szkoły w Czerninie

Prace przy ocieplaniu budynku szkoły w Czerninie trwają w pełni. Przedsiębiorstwo z Koszalina ma do wykonania termoizolację  starszej części budynku w zakresie 330 metrów kwadratowych ścian zewnętrznych oraz docieplenie stropu między kondygnacyjnego wraz z wykonaniem nowej podłogi o powierzchni około 300 metrów kwadratowych. Zakres prac na nowszej części szkoły to ocieplenie ścian zewnętrznych wraz z ułożeniem  płytek klinkierowych  o powierzchni 370 metrów kwadratowych. Ponadto w zakres wchodzi wymiana pokrycia dachowego, ocieplenie dachu wełną mineralną o powierzchni 650 metrów kwadratowych. Umowny termin wykonania prac to 30 września.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.