Rusza remont rurociągu melioracyjnego we Włościborzu

W dniu wczorajszym w Urzędzie Gminy w Dygowie została podpisana umowa na wykonanie remontu rurociągu melioracyjnego we Włościborzu.  Przetarg na realizację tej inwestycji wygrało Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne  „Grand” z Białogardu w imieniu którego mowę podpisał właściciel Kazimierz Ligus. Ze  strony Gminy Dygowo podpis złożył wójt Grzegorz Starczyk. Także  plac budowy został już przekazany i wykonawca rozpocznie prace w następnym tygodniu , a zakończy całość do końca września. Inwestycja zostanie zrealizowana za 190.000 złotych a udzielona przez wykonawcę gwarancja to pięć lat.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.