Będzie nowy chodnik w Gąskowie

Firma projektowa z Białogardu wykona projekt budowy chodnika wzdłuż drogi powiatowej w Gaskowie. W dniu dzisiejszym wójt, pracownicy do spraw inwestycji oraz projektantka spotkali się na gruncie, aby omówić szczegóły założeń do projektu. Przyszły chodnik ma mieć łącznie długość 700 metrów i średnią szerokość 1,5 metra , a trasa przebiegać będzie od osiedla budynków wielorodzinnych do skrzyżowania z drogą gminną szutrową ,popularnie zwaną „obwodnicą Gąskowa”. Od osiedla chodnik będzie usytuowany po prawej stronie, następnie około 50 metrów przed świetlicą przejście dla pieszych i chodnik zmieni lokalizację wzdłuż lewej strony jezdni. Prace projektowe potrwają do końca tego roku, a budowa realizowana będzie w dwóch etapach w roku następnym.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.