Kolejna droga w Gminie Dygowo będzie wyremontowana

Wysłużona nawierzchnia drogi powiatowej  na odcinku od mostu na Parsęcie w Bardach  do skrzyżowania na Włościbórz będzie remontowana. Nową nawierzchnię bitumiczną o parametrach: 1400 metrów długości  , 4,5 metra szerokości i 4 centymetry grubości wykona firma PORR S.A. z Warszawy. Remont sfinansuje Zarząd Dróg Powiatowych Kołobrzeg i Gmina Dygowo. W dniu dzisiejszym wójt Grzegorz Starczyk  i pełnomocnik wykonawcy – Marcin Lewandowski,  podpisali umowę. Wkład Gminy w realizację zadania wyniesie 99.590 złotych. Prace rozpoczną się już w środę 25 października i potrwają 1-2 dni. W tym dniu remontowany odcinek  będzie najprawdopodobniej wyłączony z ruchu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.