Jubileusz Złotych Godów Pary w Skoczowie

Pięćdziesięciolecie  pożycia małżeńskiego obchodziła „Złota Para” ze Skoczowa. Państwo Janina i Waldemar Myczka zawarli związek małżeński 23 września 1967 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie. Z okazji jubileuszu Wójt  Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk ,wraz z kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Ewą Kowalczyk odwiedził Szacowną Parę w ich domu. Jubilatom wójt wręczył medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, nadane przez Prezydenta RP. „Złota Para” otrzymała także pamiątkowy dyplom i dedykowane upominki. Dostojnym Jubilatom życzymy dużo zdrowia, szczęścia i wytrwałości na każdy dzień.