Akustyka świetlicy we Wrzosowie jak w filharmonii

To określenie faktycznych warunków akustycznych w świetlicy po modernizacji  jest trochę na wyrost nie mniej zastosowane materiały poprawiające  komfort odsłuchu są w pełni profesjonalne i stosowane miedzy innymi w filharmoniach. Świetlica we Wrzosowie od chwili oddania jej do użytku w praktyce nie nadawała się do przeprowadzania  imprez ze względu na fatalną akustykę. Charakterystyczna konstrukcja  wewnątrz  przypominająca dzwon , wielokrotne odbijała dźwięki przez co głos, muzyka były niezrozumiałe i męczące. Wszystko się zmieniło. Renomowana firma z Koszalina zamontowała ekrany akustyczne na wysokości lamp  i stacjonarne nagłośnienie.  24 panele akustyczne o powierzchni 2,4 metra kwadratowego każdy ,w kolorach dopasowanych do wnętrza zostały zamontowane w dniu dzisiejszym. Ponadto 10 głośników kierunkowych skierowanych do podłogi wraz z analogowym wzmacniaczem i dwoma mikrofonami bezprzewodowymi będą tworzyć właściwy  komfort akustyczny obiektu w czasie imprez gminnych.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.