Kolejne "hybrydy" w gminie Dygowo.

Na zlecenie Gminy Dygowo zostały uruchomione kolejne hybrydowe lampy oświetleniowe  w miejscowościach: Dygowo, Stojkowo, Bardy, Jazy, Dębogard i Stramniczka. Koszt wykonania zadania to kwota 86.899,50 złotych . Podobnie jak przy poprzednim montażu hybryd , gmina złożyła wniosek o dotację do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Montaż hybryd na terenie gminy znacznie przyspiesza oświetlanie miejsc publicznych redukując jednocześnie koszty projektów i wykonania linii oświetleniowych w oparciu o linie kablowe. Do tego dochodzi niski koszt eksploatacji oraz czynnik ekologiczny. Na zdjęciach hybryda w Dębogardzie i Łykowie.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.