Modernizacja instalacji elektrycznej świetlicy w Dębogardzie

W świetlicy w Dębogardzie trwają prace modernizacyjne instalacji elektrycznej – przewodów, osprzętu i opraw oświetleniowych. Efektem  tego zadania będzie nowoczesne i wydajne oświetlenie ledowe sali  świetlicy, oraz bezpieczna dla użytkowników i obiektu instalacja. Gmina Dygowo aktualnie wykonuje szereg mniejszych prac okresowych ,naprawczych i modernizacyjnych w obiektach będących w jej administracji ,czyli w świetlicach , remizach i budynkach urzędu.  Lista napraw wynika z przeprowadzanych rok rocznie obowiązkowych  przeglądów technicznych. Ostatni przeglądy budynków przeprowadzone były przez firmy zewnętrzne w listopadzie 2017 roku.  W lutym odbędą się przeglądy placów zabaw i miejsc odpoczynku.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.