Ostatnia prosta rewitalizacji stadionu we Wrzosowie (wideo)

Rozpoczęty w ubiegłym roku remont płyty boiska I trybun we Wrzosowie dobiega końca. Trwają ostanie prace z wyrównaniem nawierzchni boiska, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Trawa został zasiana i niebawem będą pierwsze zabiegi związane z nawożeniem. W obecnym sezonie piłkarze  Wrzosa jeszcze nie będą mogli zagrać na nowej murawie, ale już we wrześniu kolejny sezon będą mogli rozgrywać na własnym boisku. Przy okazji rewitalizacji stadionu, uruchomiony został również nowoczesny monitoring wizyjny, który zasięgiem obejmuje trybuny, boisko, kompleks Orlik oraz tereny rekreacyjne przy ośrodku zdrowia. Zapraszam do obejrzenia materiału wideo w którym wójt podsumowuje wykonane prace ,a wykonawca monitoringu przedstawia zalety systemu.