Gmina Dygowo zakupiła 1000 nowych , żółtych pojemników na odpady

Gmina Dygowo , korzystając z pięćdziesięcioprocentowego dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, zakupiła pojemniki na odpady z tworzyw sztucznych i metali. Nowe ,żółte pojemniki w dniu wczorajszym zostały rozładowane w dwóch punktach: w Dygowie i Wrzosowie. Ułatwi to dystrybucję na posesje mieszkańców gminy, która ma być realizowana do końca grudnia. Gospodarka odpadami to temat , który w końcówce roku będzie często przywoływany. Już 7 grudnia odbędzie się przetarg na odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych gminy Dygowo. Tymczasem w materiale wideo dowiemy się o szczegółach związanych z zakupem i rozprowadzaniem żółtych pojemników na terenie gminy.

Drukuj