Świetlice na miarę … potrzeb sołectw i możliwości gminy

Budowy świetlic w Skoczowie i Stojkowie minęły już półmetek. Obiekty długo wyczekiwane przez mieszkańców swoją bryłą już wpisały  w krajobraz miejscowości. Budynki nieduże , ale skrojone na miarę. Przestrzeń i funkcjonalność obliczona jest na potrzeby  mieszkańców a koszt utrzymania na możliwości Gminy Dygowo. Oba obiekty będą oddane do użytku mieszkańców z końcem lata ,początkiem jesieni.

W materiale wideo rozmowa z wójtem Grzegorzem Starczykiem na temat prowadzonych inwestycji świetlicowych obecnych i przyszłych.

Świetlica Skoczów Stojkowo - więcej artykułów:

Otwarcie ofert na budowę świetlicy w Skoczowie 

W listopadzie rusza budowa świetlicy w Stojkowie

Stara świetlica i remiza w Stojkowie przeszła do historii. Idzie nowe


Drukuj