Czekali i się doczekali. Rusza przebudowa ulicy Diamentowej w Dygowie

Czekali i się doczekali. Rusza przebudowa ulicy Diamentowej w Dygowie

Od poniedziałku 24-go lutego rusza przebudowa ulicy Diamentowej w Dygowie. Inwestycja czekała na swój czas pięć lat, głównie przez problemy projektowe oraz finansowanie. Będzie to największa inwestycja Gminy Dygowo w 2020 roku, jej wartość to blisko dwa miliony złotych.

  Wójt Grzegorz Starczyk spotkał się z mieszkańcami osiedla zlokalizowanego przy tej drodze aby omówić zagadnienia związane z realizacją tego przedsięwzięcia. Jednym z najważniejszych , był temat związany z dojazdem do posesji w czasie prowadzenia prac.  Inspektor nadzoru inwestorskiego Wiesław Grzywacki omówił aspekty techniczne tego projektu , szczególnie zaś branży drogowej. Następnie wraz z wójtem i kierowniczką inwestycji urzędu gminy Izabelą Płomińską odpowiadali na indywidualne pytania mieszkańców.


Drukuj