IKEA przekazała Gminie Dygowo wyposażenie miejsc zbiorowej kwarantanny

IKEA przekazała Gminie Dygowo wyposażenie miejsc zbiorowej kwarantanny

Zgodnie z wytycznymi wojewody, samorządy zostały zobowiązane do wyznaczenia i przygotowania miejsc zbiorowej kwarantanny. Gmina Dygowo wskazała takie miejsce w świetlicy we Wrzosowie. Z środków własnych zostało zakupione wyposażenie w postaci 10 łóżek polowych i 10 zestawów kołdra plus poduszka.

Dodatkowego wsparcia udzieliła firma IKEA.  Potentat branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz sam zapytał  Urząd Gminy w Dygowie czy ten ma jakieś potrzeby związane z przygotowaniem miejsc do kwarantanny. Gmina zapotrzebowała, 15 zestawów : łóżka, pościel, koce i ręczniki. Przed samymi świętami firma kurierska dostarczyła wszystko bezpośrednio do Wrzosowa.

Gmina Dygowo dziękuje serdecznie FIRMIE IKEA za piękny gest.

Gmina_Dygowo, paczki Ikea,

Gmina_Dygowo, paczki Ikea

 


Drukuj