Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Poznaj rachmistrzów Gminy Dygowo

Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Poznaj rachmistrzów Gminy Dygowo

1 kwietnia br. rusza ogólnokrajowy spis powszechny. Udział w badaniu jest obowiązkowy dla wszystkich. Odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie będzie można udzielić rachmistrzowi lub dokonać samospisu za pośrednictwem internetu.

Lista pytań NSP 2021 znajduje się pod adresem:

https://spis.gov.pl/lista-pytan-w-nsp-2021/

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Dygowo,  Grzegorz Starczyk spotkał się osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie spisu na terenie gminy Dygowo. Obecni byli: rachmistrzynie -Aleksandra Lesiak i Marta Minkiewicz, które na chwilę obecną będą przeprowadzać wywiady w formie telefonicznej, Koordynator Gminnego Biura Spisowego , kierowniczka USC -Ewa Kowalczyk , Członek GBS ,Inspektor Urzędu Gminy Dygowo -Monika Kamińska oraz Kierownik Posterunku Policji w Dygowie -asp. Rafał Czechowicz.

rachmistrzynie-gmina-dygowo-spis-powszechny-gmina-dygowo-


Drukuj