Super obiekt w Dygowie. Umowa podpisana, 535 dni na realizację

Rozbudowa budynku użyteczności publicznej w Dygowie to oficjalna na nawa obiektu, który zostanie wybudowany w Dygowie przy ulicy Kolejowej.  Budowla będzie łączyć w sobie funkcje kulturalne ,oświatowe , sportowe i społeczne, będzie spełniać rolę gminnego centrum wielokierunkowej działalności.

25 czerwca podpisana została umowa na realizację tej inwestycji, symbolicznie na dachu popularnych fundamentów ,gdzie mieściła się siedziba klubu piłkarskiego, siłownia i przedszkole. Wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i wykonawca -właściciel firmy z Bardów Sebastian Iwicki  sygnowali umowę , która daje zielone światło do rozpoczęcia robót.

Wartość zadania to kwota 7.300.000,00 zł brutto, termin wykonania 535 dni tj. 12/12/2022 roku.

Inwestycja finansowana będzie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.