ATF będzie odbierać odpady komunalne w gminie Dygowo

W lipcu nastąpi zmiana operatora systemu odbioru odpadów komunalnych z terenu gminy Dygowo. W wyniku postepowania przetargowego przeprowadzonego przez Gminę Dygowo  wyłoniono najkorzystniejszą ofertę ,którą złożyła firma ATF z Mirosławca.

Ze względu na procedury nowy wykonawca rozpocznie świadczenie usług od 12 lipca.

Do 9 lipca odpady z posesji odbierać będzie dotychczasowy operator –Zieleń Miejska z Kołobrzegu. Dokładnie od poniedziałku do czwartku odebrana zostanie zawartość pojemników czarnego i brązowego w dni oznaczone w dotychczasowym harmonogramie.

Bardzo ważna informacja! Nie będzie utrudnień związanych z wymianą pojemników,   ponieważ pozostają te, które użytkowane były dotychczas.

Nowy harmonogram odpadów zostanie przesłany mieszkańcom gminy za pośrednictwem Poczty Polskiej do 12 lipca. Wcześniej zostanie on udostępniony na stronie internetowej gminy i na portalu Gminadygowo.pl oraz na tablicach ogłoszeń w każdej miejscowości.

Więcej w materiale wideo.