Anonimowa ankieta dla uchodźców z Ukrainy

Anonimowa ankieta dla uchodźców z Ukrainy

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej obecnej sytuacji życiowej i Państwa planów. Ankieta jest anonimowa i służy do diagnozy potrzeb obywateli Ukrainy dotkniętych konfliktem zbrojnym na terytorium Ukrainy i zaplanowania przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej odpowiednich form pomocy.

Просимо Вас заповнити дану анкету щодо Вашої поточної життєвої ситуації та Ваших планів на майбутнє. Опитування є анонімним. Метою даного опитування є вивчення потреб громадян України, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні, та з метою планування подальших форм допомоги з боку Уряду Республіки Польща.

Ankiety w formie on-line można wypełniać zarówno na komputerze jak i telefonie czy tablecie. Mamy na to czas do 31 sierpnia tego roku.

Link do ankiety:

w języku ukraińskimhttps://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=JIxfIDXjVkCAcEBya3Enh5oK%20WWYSaS1BmgOQ1yhbEaFUQlpaVlVIOVRGNE44MjhWU0xHSlczOUdFNyQlQCN0PWcu&lang=uk

w języku polskim: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=JIxfIDXjVkCAcEBya3Enh5oK%20WWYSaS1BmgOQ1yhbEaFUNFRMN1pNV1lWNFZXNVNLWEdJVFk0RjJIVSQlQCN0PWc%20u

 


Drukuj