Budowa sieci wod-kan w ulicy Kwiatowej, Malinowej i Lawendowej w Dygowie

Budowa sieci wod-kan w ulicy Kwiatowej, Malinowej i  Lawendowej w Dygowie

W Dygowie realizowane są równolegle dwa zadania inwestycyjne polegające na budowie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej finansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład.  Jednym z zadań jest  budowa sieci wodociągowej i sanitarnej w ulicy Kwiatowej, Malinowej i  Lawendowej.  Są to ulice położone w części Dygowa od strony Kołobrzegu.  Aktualnie prace skoncentrowane są na ulicy Kwiatowej , gdzie wykonywana jest kanalizacja grawitacyjna.  Wykonawca  zgrzewa odcinki  rur sieci wodociągowej oraz kanalizacji ciśnieniowej tłocznej i od poniedziałku będą one układane za pomocą przewiertów sterowanych . Wartość zadania przekracza trzy miliony złotych.

  


Drukuj