Medale Prezydenta RP dla Złotej Pary z Dygowa

W niedzielny poranek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie odbyła się ceremonia wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jubileusz  pięćdziesięciolecia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Adelajda i Edmund Rewolińscy z Dygowa. Ceremonii przewodniczył Wójt  Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk , który wręczył medale. Kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Kowalczyk odczytała list okolicznościowy. Złota Para uhonorowana została  kwiatami , pamiątkowym dyplomem oraz dedykowanym dla Jubilatów upominkiem.  Uroczystość odbyła się w obecności rodziny. Szacownym Jubilatom życzymy zdrowia i kolejnych szczęśliwych lat wspólnego pożycia.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.