Złota Para z Dygowa uhonorowana medalami Prezydenta RP

Dokładnie 25 listopada Państwo Honorata i Czesław Figura obchodzili pięćdziesiątą rocznicę zawarcia związku  małżeńskiego. W Urzędzie Stanu Cywilnego w Dygowie , w licznym gronie rodziny , przyjaciół i znajomych miała miejsce  ceremonia wręczenia medali „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystość rozpoczęła Kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Kowalczyk ,która odczytała list okolicznościowy ,następnie Wójt  Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk wręczył Złotej Parze odznaczenia, kwiaty , pamiątkowy dyplom oraz dedykowany upominek. Szacownym Jubilatom życzymy kolejnych wspólnych lat pożycia w zdrowiu i szczęściu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.