Wójt Gminy Dygowo przywitał pierwsze dziecko urodzone w 2018 roku

Kuba Jan Rychliński – to pierwsze dziecko w Gminie Dygowo które przyszło na świat w 2018 roku. Mało tego ,to także pierwszy noworodek w Powiecie Kołobrzeskim. Syn Państwa Agnieszki Bachan i Jacka Rychlińskiego  z Włościborza ,urodził się 1 stycznia o godzinie 10.56 kołobrzeskim szpitalu. Mierzył 54 centymetry i ważył 3350 gramów. Wójt Grzegorz Starczyk i kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Kowalczyk odwiedzili już w domu we Włościborzu  ,szczęśliwą mamę i jej pociechę. Wójt przekazał najlepsze życzenia, list gratulacyjny i drobne upominki. Następnie pierwszy nowonarodzony w 2018 roku Obywatel Gminy Dygowo  spędził chwilę na rękach wójta.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.