Wójt Gminy Dygowo przywitał pierwsze dziecko urodzone w 2019 roku

Wójt Gminy Dygowo przywitał pierwsze dziecko urodzone w 2019 roku

3 stycznia przyszedł na świat Filip Kufel  - pierwszy noworodek 2019 roku z gminy Dygowo. Szczęśliwi rodzice to Państwo Małgorzata i Tomasz z Czernina. Tradycyjnie wójt Grzegorz Starczyk i kierowniczka Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Kowalczyk przywitali pierwszego Obywatela Gminy Dygowo 2019 roku w urzędzie gminy. Wójt przekazał rodzicom

najlepsze życzenia z okazji narodzin dziecka oraz pamiątkowe upominki. Mały Filip mimo zamieszania i blasku fleszy przespał całe spotkanie. W ciągu ostatnich trzech lat Filip jest kolejnym chłopcem z gminy Dygowo, który urodził się jako pierwszy w danym roku. Pierwsza dziewczynka 2019 roku z gminy Dygowo przyszła na świat 11 stycznia.

Autor zdjęć:Marek Kawęcki


Drukuj