7 kandydatów z gminy Dygowo startuje na radnych Powiatu

W wyborach samorządowych 2018 do Rady Powiatu Kołobrzeskiego zarejestrowało się pięć komitetów wyborczych. O 19 mandatów radnego rywalizować będzie 128 kandydatów w czterech okręgach wyborczych: okręg nr 1 – zgłoszonych 35 kandydatów, mandatów jest 5, obejmuje miasto Kołobrzeg; okręg nr 2 – zgłoszonych 39 kandydatów mandatów jest 6, obejmuje miasto Kołobrzeg; okręg nr 3 – zgłoszonych 23 kandydatów, mandatów jest 3, obejmuje: gminy: Gościno, Siemyśl, Rymań; okręg nr 4 – zgłoszonych 31 kandydatów, mandatów jest 5, obejmuje: gminy: Dygowo, Kołobrzeg, Ustronie Morskie. O mandat radego powiatowego ubiegać będzie się 7 kandydatów z terenu gminy Dygowo. Poniżej tabela imienna kandydatów na radych do Powiatu z gminy Dygowo z uwzględnieniem komitetu i numeru na liście.