Na terenie gminy Dygowo wybory prezydenckie przeprowadzone były w czterech lokalach wyborczych: w Czerninie , Dygowie, Piotrowicach i Wrzosowie oraz dwóch zamkniętych w DPS Piotrowice i Włościbórz. Głosowanie ,w związku z zagrożeniem koronawirusem , odbyło się  w warunkach reżimu sanitarnego.

Poniżej przedstawiam wyniki i wykresy opracowane na podstawie protokołów obwodowych komisji.

W siedzibie Obwodowej Komisji Wyborczej w Czerninie

W siedzibie Obwodowej Komisji Wyborczej w Dygowie

W siedzibie Obwodowej Komisji Wyborczej w Piotrowicach

W siedzibie Obwodowej Komisji Wyborczej we Wrzosowie

Zamknięty obwód głosowania w DPS w Piotrowicach

dps-piotrowice-wybory

Zamknięty obwód głosowania w DPS we Włościborzu

dps-wlościborz-wybory

Przed lokalem wyborczym w Piotrowicach pracowały ankieterki firmy Ipsos.  Osoby, które oddały głos, były proszone o wypełnienie krótkiej ankiety. Na podstawie zebranych danych, po zakończeniu ciszy wyborczej, przedstawione zostaną szacunkowe wyniki głosowania w stacjach Telewizji Polskiej, Telewizji Polsat oraz TVN.

Badanie zostało przeprowadzone przed 500 losowo wybranymi lokalami wyborczymi w Polsce.

piotrowice-wybory