Uwaga mieszkańcy gminy Dygowo! Zmiany w obwodach głosowania(wideo)

Uwaga mieszkańcy gminy Dygowo! Zmiany w obwodach głosowania(wideo)

Mimo sprzeciwu Urzędu Gminy w Dygowie, Komisarz Wyborczy w Koszalinie dokonał zmiany dotychczasowych granic okręgów wyborczych, co skutkowało również zmianą obwodów wyborczych. W związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą do wyborców z Włościborza, Miechęcina i Dębogardu o zwrócenie uwagi na fakt, że decyzja Komisarza Wyborczego spowodowała konieczność zmiany miejsca głosowania.

W dniu 7 kwietnia wyborcy z Włościborza będą zobowiązani udać się do lokalu wyborczego w Czerninie, wyborcy z Miechęcina do Piotrowic, a wyborcy z Dębogardu do Pustar. Organizowany będzie przez Gminę Dygowo transport do wszystkich lokali wyborczych, aby ułatwić dotarcie do nowych miejsc głosowania.


Drukuj