Piknik w gościnnych i odnowionych progach DPS we Włościborzu (foto)

Na terenie Domu Pomocy Społecznej we Włościborzu odbył się piknik dla podopiecznych z powiatowych placówek DPS. Pogoda dopisała ,więc całość imprezy mogła się odbyć  w cieniu starodrzewu parkowego. Honory gospodyni pełniła dyrektor Małgorzata Rzeka –Klincewicz, która witała wszystkich przybyłych. W programie pikniku były konkursy z nagrodami , występy artystyczne podopiecznych i opiekunów ,a wszystkiemu towarzyszyła jak zwykle doskonała kuchnia. Piknik zbiegł się także z zakończeniem II etapu dużej inwestycji  związanej z termomodernizacją obiektu. Nowa szata i jakość budynku są widoczne z każdej strony, co potwierdzali przybyli goście.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.