Kolejna wygrana Wrzosa Wrzosowo. 8 bramek i awans w tabeli

Na stadionie w Dygowie GKP Wrzos Wrzosowo rozegrał mecz z Syreną Rymań. Pewne , wysokie zwycięstwo 8-0 (3-0) nie dziwi , bo drużyna z Rymania okupuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie jednym punktem. Jednakże Wrzos grać potrafi i bramki strzela każdemu przeciwnikowi. 51 bramek w całej stawce daje Wrzosowiakom drugie miejsce po liderze (57 bramek ) w ilości celnych strzałów. Tydzień wstecz pokonał wicelidera - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo- 1-4. Miejmy nadzieję ,że dyspozycja strzelecka utrzyma się ,bo za tydzień 22 kwietnia mecz z liderem – Wybrzeżem Biesiekierz. Dziś bramki strzelali: Konrad Matczak -3, Sylwester Chomicz -2 i Damian Kołodziejski, Patryk Czekierda oraz Adam Wilk po jednej. Aktualnie Wrzos zajmuje w tabeli 8 miejsce , ale pamiętajmy ,że ma do rozegrania jeszcze dwa zaległe mecze.
Autor zdjęć Marek Kawęcki