Piękny gest drużyny Wrzosa Wrzosowo

Przed rozpoczęciem meczu 22. kolejki regionalnej okręgówki Wrzos Wrzosowo – Pomorzanin Sławoborze ,zawodnicy Wrzosa wykonali piękny gest w stosunku do Patryka Czekierdy – młodego zawodnika który doznał poważnej kontuzji w meczu z Wybrzeżem. Jedenasta Wrzosa weszła na boisko w koszulkach z napisem „Patryk wracaj do nas szybko” i powitała kibiców oraz obecnego na trybunie Patryka. Po ceremonii rozpoczęcia oczywiście symboliczne koszulki Wrzosowiacy zamienili na regulaminowe. Mecz jak się później okazało  miał swoje rozstrzygnięcie w pierwszej połowie. 3-1 dla Wrzosa po dwóch bramkach Łukasza Tyrakowskiego i Damiana Kołodziejskiego dopełniło pozytywnych sportowych emocji. Warto jeszcze zaznaczyć ,że bramka strzelona przez Damiana Kołodziejskiego  była wyjątkowa. Z blisko 40-tu metrów po mocnym strzale piłka przelobowała bramkarza gości. 3 maja Wrzos rozegra w Dygowie kolejny mecz. Przeciwnikiem będzie Płomień Myślino.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Foto zawodników w symbolicznych koszulkach - Damian Piotrowski