Puchar Trotonu. Wrzos Wrzosowo o włos od trzeciego pucharu

W Gościnie rozegrany został VI Turniej Derbowych Mistrzów Powiatu Kołobrzeskiego o Puchar Trotonu. W rozgrywkach brało udział sześć drużyn: Astra Ustronie Morskie , Grot Gorawino, Olimp Gościno, Resko Karcino i dwie drużyny z gminy Dygowo – Rasel Dygowo ,obrońca tytułu i Wrzos Wrzosowo, dwukrotny zdobywca pucharu w 2015 i 2016 roku. Puchar Trotonu zdobyła  drużyna  z Ustronia Morskiego – Astra.  W finałowym meczu , po bezbramkowym remisie w regulaminowym czasie ,rzutami karnymi pokonała drużynę Wrzosa Wrzosowo. Wrzosowiacy byli o przysłowiowy włos od wygranej , ale jest progres. W ubiegłym roku było trzecie miejsce , tak więc za rok będzie szansa sięgnięcia ponownie o główne trofeum . Gratulujemy! Rasel niestety w tegorocznych rozgrywkach odpadł w meczu barażowym, ale trzeba zaznaczyć ,że wystąpił w turnieju  w składzie młodszych zawodników. W ceremonii wręczenia nagród obok redaktora sportowego Gazety Kołobrzeskiej  - Sławomira Jasickiego i przedstawicielki firmy Troton -Joanny Dworkiewicz, nagrody drużynom  Gminy Dygowo wręczył wójt Grzegorz Starczyk.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Drukuj