We Wrzosowie mecz otwarcia sezonu i boiska

We Wrzosowie mecz otwarcia sezonu i boiska

GKP Wrzos Wrzosowo po rocznej przerwie rozegrał w dniu wczorajszym pierwszy mecz na własnym stadionie. Remont trybun , płyty boiska ,montaż ogrodzenia ,nowych bramek , piłkochwytów, wiat dla zawodników oraz tablicy wyników podniosły standard obiektu i dopasowały go do norm wyznaczonych przez PZPN. Inwestycję sfinansowała Gmina Dygowo

. Znacznej pomocy udzieliła również firma PORR budująca drogę S-6.  Zwodnicy Wrzosa  przed rozpoczęciem meczu podziękowali wójtowi Grzegorzowi Starczykowi oraz przedstawicielowi firmy PORR S.A. za wykonaną inwestycję. A teraz kwestia sportowa. Niestety pierwszy mecz sezonu był nieudany i piłkarze oraz kibice będą chcieli o nim zapomnieć jak najszybciej.  Wrzos przegrał z Bejgielem Będzino aż 1-7! Honorową bramkę strzelił Damian Kołodziejski w 18 min. meczu.  Trzeba dodać ,że Wrzos wystąpił w osłabionym składzie defensywy i z nowym bramkarzem.  Za tydzień, 25 sierpnia mecz wyjazdowy z Zefirem Wyszewo.

A klasa Koszalin gr. płn 2018/2019
1.  Bajgiel Będzino 3 pkt 7 / 1        
2.  Fala ABFrost Gąski 3 pkt 5 / 0        
3.  LZS Kowalewice 3 pkt 3 / 0        
4.  Zefir Wyszewo 3 pkt 3 / 1        
5.  Strong Zielenica 3 pkt 3 / 1        
6.  Pomorzanin Sławoborze 3 pkt 2 / 1        
7.  Passat Bukowo Morskie 0 pkt 0 / 0        
8.  Resko Karcino 0 pkt 0 / 0        
9.  Płomień Myślino 0 pkt 1 / 2        
10.  Victoria Sianów 0 pkt 1 / 3        
11.  Arkadia Malechowo 0 pkt 1 / 3        
12.  Błękitni Stary Jarosław 0 pkt 0 / 3        
13.  Radew Białogórzyno 0 pkt 0 / 5        
14.  Wrzos Wrzosowo 0 pkt 1 / 7        

Tabela: Ligowiec.net

Autor zdjęć Marek Kawęcki


Drukuj