To było zasłużone zwycięstwo Wrzosa Wrzosowo

To było zasłużone zwycięstwo Wrzosa Wrzosowo

GKP Wrzos Wrzosowo meczem na własnym boisku zainaugurował nowy sezon 2019/20120 A-klasy Grupy 8 - Koszalin. Wrzosowiacy wygrali z Falą ABFrost Gąski 3-2 (1-1). Bramki strzelali: Kacper Żarski, Krzysztof Grzebieniak (karny) i Łukasz Tyrakowski. Dzisiejszy mecz to wyjątkowe wydarzenie dla drużyny. Pierwszy mecz sezonu, nowy zarząd , nowy trener i do tego wejście w rozgrywki  dosłownie z marszu – bez ogrania w sparingach i bez kontuzjowanych zawodników.

Mimo to drużyna wypadła  bardzo dobrze. Na boisku widać było determinację zwycięstwa ale i spokój w poczynaniach zawodników, zwłaszcza ,że przeciwnik grał twardo. Świadczy o tym karny i czerwona kartka dla zawodnika z Gąsek w 90 minucie. Zwycięstwo było zasłużone i z całą pewnością zaszczepi pozytywną energię w całym zespole Wrzosa na dalsza część sezonu.

Gratulujemy Drużynie  z Wrzosowa wygranej a nowemu zarządowi i trenerowi życzymy wytrwałości  w kształtowaniu jak najlepszego zespołu i sportowych sukcesów.

Na zdjęciach: trener: Zbigniew Grzebieniak ,prezes Franciszek Mróz, wiceprezes Bronisław Żarski i kierownik zespołu Łukasz Tyrakowski


Drukuj