Pierwszy mecz wiosny we Wrzosowie wypadł dla drużyny Wrzosa doskonale. Wygrana 4-2 (2-1) z bezpośrednim rywalem w tabeli ,Wichrem Mierzym ,dała drużynie awans na trzecie miejsce w A klasie. Bramki w dniu dzisiejszym strzelali: Adrian Rzewnik, Krystian Burawski, Adam Wilk i Mariusz Różański.

Warto zaznaczyć ,że to kolejny mecz pod wodzą nowego trenera - Dawida Michalaka, który przejął drużynę Wrzosa w styczniu. Dwudziestoletni trener objął obowiązki powiedział: Z pewnością wygrywać to jest główny cel, później styl fajnie, aby drużyna miała swój własny styl grania, mam na to pomysł, ale przed nami dużo pracy. Na ten moment marzy mi się twierdza we Wrzosowie czyli żebyśmy nie przegrali żadnego domowego meczu (Facebook Wrzos Wrzosowo).

Za tydzień kolejny super ważny mecz. Wrzos zagra z wiceliderem tabeli, Płomieniem Myślino.