Wrzos Wrzosowo powalczy o awans do okręgówki w barażach

Wrzos Wrzosowo powalczy o awans do okręgówki w barażach

Ostatni planowy mecz A klasy sezonu 2022/2023 rozegrany 11 czerwca we Wrzosowie przez  Wrzosa ,niewątpliwie przejdzie do historii. Kibice , sympatycy, działacze ,a przede wszystkim zawodnicy , wszyscy liczyli na awans wyższej klasy rozgrywek – okręgówki. Emocje były ogromne , zwłaszcza ,że to ten ostatni mecz decydował o sukcesie. Niestety, drużyna Hajka Zegrze Pomorskie wygrała 0-1. Porażka przesunęła Wrzosa na  drugie miejsce, do okręgówki awansuje Arkadia Malechowo.

Drugie miejsce w grupie to również duży sukces drużyny z Wrzosowa. Zawodnicy amatorsko realizują swoją pasę do piłki nożnej ,podtrzymują sportowe tradycje Wrzosa , dają pozytywne wzorce sportowe, a wszystko to kosztem własnego czasu , rodziny i zmęczenia wynikającego z pracy zawodowej. Za to wszystko Wielki Szacunek!

Nie wszystko jednak stracone. Wrzos ma szanse na awans poprzez mecze barażowe, w których grać będą drużyny- wiceliderzy z ośmiu grup A klasy. Najbliższy baraże o awans do Klasy Okręgowej już 18 czerwca. Kibicujemy dalej!

Masovia Maszewo - Piast Karsko

Wrzos Wrzosowo - Kluczevia II Stargard

GKS Kołbacz - Iskra Pomień

Grom Szwecja - OKS Center MD Goleniów

A klasa gr. 7 2022/2023

1.  Arkadia Malechowo                  47

2.  Wrzos Wrzosowo                    46

3.  Strong Zielenica                        42

4.  Mechanik II Iskra Kłanino        41

5.  Błękitni Stary Jarosław             39

6.  Darłovia II Darłowo                   38

7.  LZS Kowalewice                       34

8.  KS Skibno                                   34

9.  Passat Bukowo Morskie          29

10.  Hajka Zegrze Pomorskie       29

11.  Wicher Mierzym                       28

12.  Fala Gąski                                26

13.  Saturn Mielno                          12


Drukuj