Zebranie entuzjastów i członków GKP Wrzos Wrzosowo

Zebranie entuzjastów i członków GKP Wrzos Wrzosowo

W świetlicy we Wrzosowie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gminnego Klubu Piłkarskiego Wrzos Wrzosowo, które zgromadziło grono entuzjastów i członków klubu.

Podczas zebrania Zarząd klubu przedstawił szczegółowe sprawozdania z działalności za rok 2023, prezentując osiągnięcia, wyzwania i wszelkie inicjatywy podejmowane na rzecz rozwoju klubu. Wszystkie te działania zostały pozytywnie ocenione przez zebranych członków, co zaowocowało udzieleniem Zarządowi absolutorium, wyrażając tym samym aprobatę dla prowadzonej przez nich pracy.

Następnie przyszedł czas na wybory nowego zarządu, które również stanowiły istotny punkt obrad. Prezesem Gminnego Klubu Piłkarskiego Wrzos Wrzosowo pozostał dotychczasowy lider, Franciszek Mróz, który zdobył ponownie zaufanie członków klubu. W roli wiceprezesa ponownie został wybrany Bronisław Żarski. Nowym kierownikiem drużyny został natomiast wychowanek drużyny Wrzosa, Mateusz Kozyra, co stanowi z pewnością inspirujący krok w kierunku kontynuacji sportowego dziedzictwa klubu.

W zebraniu również uczestniczył jako gość wójt Gminy Dygowo, Grzegorz Starczyk, którego obecność podkreślała ważność klubu sportowego dla lokalnej społeczności oraz wsparcie ze strony władz gminy.

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze GKP Wrzos Wrzosowo nie tylko podsumowało miniony rok, ale również ukierunkowało klub na nowe wyzwania i cele w bieżącym sezonie rozgrywek A klasy gr. 4. Wrzos zajmuje niestety odległe miejsce w grupie, więc wyzwań przed zarządem i drużyną jest co nie miara. Pierwszy mecz Wrzos rozegra 9 marca na własnym boisku i to z liderem grupy. Życzymy sukcesów w nadchodzącej rundzie wiosennej!


Drukuj