Turniej Charytatywny - Dzieło Pomocy Pogorzelcom

W dniu wczorajszym w Zespole Szkół w Dygowie odbył się Turniej Charytatywny w piłce siatkowej zorganizowany na rzecz poszkodowanych w pożarze we Włościborzu. Inicjatorem i organizatorem turnieju był Grzegorz Starczyk – Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kołobrzeskiego ,a także prezes klubu Grot Dygowo. Na zaproszenie do udziału w turnieju odpowiedziało wiele osób i organizacji z terenu gminy jak i miasta Kołobrzeg. Starostwo Powiatowe wystawiło drużynę , a radni miejscy Kołobrzegu z przewodniczącą rady na czele mocną ekipę kibiców. Z Gminy Dygowo nie zabrakło wójta ,radnych ,sołtysów ,nauczycieli, reprezentacji OSP i drużyn sportowych. 11  zespołów rywalizowało ze sobą i solidarnie przed rozpoczęciem każdego spotkania wrzucali swój datek do skarbonek dla pogorzelców z Włościborza. Zawodnicy i kibice nie żałowali grosza i łącznie uzbierano 2.389 złotych. Z tego miejsca należą się wielkie podziękowania Wszystkim za udział i wsparcie potrzebującym, oraz organizatorowi –Grzegorzowi Starczykowi, który nie szczędził sił w organizacji i prowadzeniu tej szczytnej imprezy.
A oto wystawione drużyny: Powiat Kołobrzeski, Gmina Dygowo, OSP Wrzosowo, Wrzos Wrzosowo, Nauczyciele, Przyjaciele i Sąsiedzi z Włościborza, Killerzy, Młode Wilki, Orczyk Pustary, OSP Wrzosowo, Lejdis& Boys.
Zapraszam na skrót wideo (wywiady) z wczorajszej imprezy. Przepraszam za pojawiające się zakłócenia głosu w trakcie rozmów.

Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich. Zainteresowani nabyciem fotografii w formie cyfrowej lub papierowej mogą kontaktować się pod numerem telefonu 606 764 123.