"Wakacje z siatkówką" - podsumowanie (foto)

W minioną sobotę na dygowskim Orliku odbył się turniej podsumowujący dwumiesięczny projekt "Wakacje z siatkówką", którego organizatorem był Grot Dygowo. Do zawodów przystąpiło ok 50 osób - dzieci oraz młodzież, które reprezentowały poszczególne sołectwa naszej gminy: Czernin, Gąskowo, Pustary, Skoczów oraz Włościbórz. Każda z drużyn brała udział w konkurencjach wymagających umiejętności siatkarskich, które dzieci nabywały podczas treningów w okresie wakacji. Dobra zabawa, dobry humor oraz dobra pogoda towarzyszyła nam przez całe sobotnie popołudnie. Po zakończeniu wszystkich konkurencji przystąpiono do podsumowania turnieju oraz całego projektu, dlatego też każdy z uczestników dostał pamiątkowy medal, ponieważ każdy z biorących udział w projekcie był wygrany. Mamy nadzieję, że po tym turnieju wszyscy wrócą do domów z uśmiechem na ustach i będą miło wspominali czas spędzony na boiskach oraz przystąpią do treningów na hali sportowej przy ZS w Dygowie.
Tekst: Mateusz Dymecki
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.