W niedzielę II kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

W niedzielę obędzie  się kolejny etap rozgrywek Gminnej Ligi Piłki Siatkowej. W tegorocznej IV edycji bierze udział 6 zespołów składających się z zawodników Gminy Dygowo. Już w pierwszej kolejce doszło do kilku ciekawych pojedynków, m.in.: obrońcy tytułu z ubiegłego roku podejmowali drugi zespół poprzedniej edycji.  OSP Dygowo pokonało Vitalis Wrzosowo 2:1, tym samym rewanżując się za porażkę w poprzednim sezonie. Drugi mecz to zwycięstwo 2:1 dygowskich siatkarek (z małym wsparciem w składzie dwóch panów) nad zwycięzcami II edycji GLPS Kilerami. Trzeci mecz pomiędzy Herosami Pustary a Czarno-Czernin niestety się nie odbył i na koncie zespołu z Pustar zapisaliśmy walkower. Poniżej aktualna tabela ligi i informacje o rozgrywkach 8 stycznia.