Herosi z Pustar liderem Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

W minioną niedzielę rozegrano kolejne mecze Gminnej Ligi Piłki Siatkowej. Byliśmy świadkiem dwóch pojedynków. W pierwszym meczu, najbardziej kobiecy zespół rzucił rękawicę dygowskim strażakom. Mecz skończył się w dwóch setach, a wynik mógłby wydawać się zaskakujący, jednak to siatkarki wygrały ten mecz i zasłużenie zajmują drugie miejsce po dwóch kolejkach. Drugi mecz to zacięty pojedynek pomiędzy Herosami Pustary a zwycięzcą poprzedniej edycji - Vitalis Wrzosowo. Po zwycięstwie w dwóch setach - Herosi Pustary umocnili się na pozycji lidera. Poniżej galeria zdjęć, tabela i zaproszenie na III kolejkę w niedzielę 15 stycznia.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.