L&D liderem Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

Miniona III kolejka GLPS była pełną niespodzianek. W pierwszym meczu spotkały się dwa zespoły, które jak dotąd były niepokonane i walczyły o pierwsze miejsce - Lejdis & Dżentelmen oraz Herosi Pustary. Po bardzo zaciętym pojedynku, gdzie decydujący set kończył się wynikiem 31:29 (!) dla Lejdis & Dżentelmen. Można powiedzieć, że jest to historyczne zwycięstwo, ale jak najbardziej w pełni zasłużone. Nasze siatkarki zostały liderkami i teraz pojawia się pytanie, czy utrzymają "żółtą koszulkę" do końca. Drugi mecz zakończył się niestety bardzo szybko. Jest to kolejna niespodzianka, ponieważ po wyniku można powiedzieć, że strażacy byli na jakiejś akcji ratunkowej ,a nie na parkiecie. Prawda jest taka, że pomimo walki o każdy najmniejszy milimetr boiska nie udało się nawiązać wyrównanej walki z wyśmienicie dysponowanymi Kilerami. Zapraszamy na kolejną kolejkę, która zostanie rozegrana w najbliższą niedzielę!
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.