L&D niepokonane(y). Kilerzy kontratakują

W minioną niedzielę na naszym siatkarskim parkiecie ligi gminnej mieliśmy okazję zobaczyć dwa zacięte pojedynki 4 kolejki. W pierwszym meczu spotkali się Herosi Pustary oraz Kilerzy. Pierwszy mecz to walka o każdy punkt. Pierwsza partia tego spotkania musiała rozstrzygać się na przewagi, gdzie lepsi okazali się Kilerzy. W drugim secie Herosi nie dawali za wygraną, jednak gdzieś zabrakło szczęścia i ta partia również padła łupem Kilerów, którzy wygrali mecz 2:0.Drugie spotkanie to szansa na umocnienie się Siatkarek na pozycji lidera (liderek? :) ), natomiast dla Vitalis Wrzosowo szansa na wskoczenie do najlepszej trójki przed ostatnią kolejką I rundy GLPS. Ten mecz musiał zostać rozstrzygany w tie-breaku, którego wygrały Siatkarki i w ten sposób zostają jedyną niepokonaną drużyną jak do tej pory. Poniżej aktualna tabela i zapowiedź 5 kolejki