OSP Piotrowice liderem gminnej ligi siatkówki

W najbliższą niedzielę odbędzie się druga kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, w której biorą udział zespoły złożone z zawodników z gminy Dygowo. W ramach drugiej kolejki dojdzie do kilku ciekawych spotkań. W pierwszym meczu zobaczymy zmierza się dwa zespoły: weteran oraz beniaminek ligi, czyli Vitalis Wrzosowo oraz Zero Skilla Tylko Fart. Ten drugi zespół tworzy młodzież z terenu gminy. Zobaczymy czy weteran będzie łaskawy, czy da solidną lekcję młodym adeptom siatkówki. Podczas kolejnego meczu, do którego będą musieli stanąć zawodnicy z Wrzosowa, zobaczymy najpiękniejszy zespół tych rozgrywek i obrońca tytułu - Lejdis & 1 Boj. W ostatnim meczu tego dnia będziemy mogli zobaczyć rywalizację dwóch zespołów, które na co dzień sobie pomagają, czyli OSP Dygowo podejmie aktualnego lidera OSP Piotrowice. Zapraszamy do dopingu i wspólnej zabawy w najbliższą niedzielę (11.02.2018 r.) o godz. 15:00 na halę sportową przy Szkole Podstawowej w Dygowie. Poniżej prezentujemy tabelę po pierwszej kolejce GLPS.